PROVINCIAL COORDINATING COMMITTEE ON AGRI-FISHERIES (PCCAF)

LOCAL GOVERNMENT UNIT

City/ Municipal Mayors MA/MAO
Alburquerque HON. DON RITCHIE P. BUATES ELADIA B. BONDAL – MAO
Antequera HON. LILIOSO M. NUNAG TARCISIA R. BALUCA –MA
Baclayon HON. BENECIO R. UY DINO P. RAMO – MA
Balilihan HON. MARIA PUREZA V. CHATTO MARIA CORAZON C. OÑES – MA
Calape HON. NELSON N. YU ELIZABETH M. CORTEZ – MA
Catigbian HON. ELIZABETH E. MANDIN LORNA S. PERIÑO – MA
Corella HON. D. HILARIO D. TOCMO ALVIN C. MALANOG – MAO
Cortes HON. LYNN IVEN P. LIM ESMERALDA L. PAGA – MAO
Dauis HON. MARIETTA T. SUMAYLO ARLIEN F. ESTANO – MA
Loon HON. ELVI PETER L. RELAMPAGOS JANNES D. CANTONES – MAO
Maribojoc HON. ROMULA A. MANUTA MA. EVA E. BOLASCO – MA
Panglao HON. LEONILA P. MONTERO CARMELITA B. ARBOLERAS – OIC MAO
Mu Sikatuna HON. JUSTINIANA L. ELLORIMO IRENEO A. GABATO – MAO
Tubigon HON. WILLIAM R. JAO YOLANDA L. LABELLA – MA
City of Tagbilaran HON. JOHN GEESNELL L. YAP II VICTORIA B. LIMBAGA – MAO
Bien Unido HON. RENE B. BORENAGA MOISES H. BONIEL – MA
Buenavista HON. DAVE D. DUALLO LINO M. DIVINAGARCIA – MA
Clarin HON. EUGENIANO E. IBARRA JAY MARK T. SOTTO – MA
Dagohoy HON. SOFRONIO C. APAT PETER I. CALAMBA – MAO
Danao HON. JOSE G. CEPEDOZA VLADIMIR E. VITOR – MA
Getafe HON. CASEY SHAUN M. CAMACHO JONAS T. LUEGA – MAO
Inabanga HON. JOSEPHINE SOCORRO C. JUMAMOY LEOCADIO M. TORREGOSA – MA
Pres. Garcia HON. FERNANDO B. ESTAVILLA FELISA B. BOYLES – MA
Sagbayan HON. RESTITUTO Q. SUAREZ III ARLEN R. APARRI  – MA
San Isidro HON. DIOSDADO N. GEMENTIZA JR. ROMEO TORRALBA – MAO
San Miguel HON. VIRGILIO L. MENDEZ MARCELA P. PALMA – MA
Talibon HON. JANETTE A. GARCIA ANGELITO A. OROYAN – MA
Trinidad HON. JUDITH D. CAJES AVELINA C. LOPICEROS – MAO
Ubay HON. CONSTANTINO H. REYES MARIANITO M. DOYDORA – MA
Alicia HON. VICTORIANO C. TORRES III PANFILO R. OLAGUIR – MA
Anda HON. METODIO L. AMPER TEODORO JANDAYAN – MA
Bataun HON. ANTONINO M. JUMAWID MARIFLOR P. PAGADOR – MA
Bilar HON. MANUEL G. JAYECTIN EULALIA C. MUTIA – MA
Candijay HON. CHRISTOPHER B. TUTOR ERMITA S. BUAL – MA
Carmen HON. RICARDO FRANCISCO A. TORIBIO ARLENE D. CABUSAO – MA
Dimiao HON. RANDOLPH L. ANG JAYRELL G. ADANZA – MAO
Muni Duero HON. CONRADA C. AMPARO RONULFO G. CASEÑAS  – MAO
Garcia-Hernandez HON. TITA B. GALLENTES MARDONIA T. GALLENTES – MA
Guindulman HON. MARIA FE A. PIEZAS GEOFFREY E. GULAY – MA
Jagna HON. JOSEPH A. RAÑOLA CAMILO A. RIZANO – MA
Lila HON. ARTURO A. PIOLLO II JORGE LESTER C. CAIÑA – MAO
Loay HON. HILARIO L. AYUBAN KIM  TORREFRANCA – MA
Loboc HON. LEON A. CALIPUSAN JELEN P NALUGON – OIC MA
Mabini HON. JUANITO L. JAYOMA MARIA ROYANA M. MILANA – MA
Pilar HON. NECITAS T. CUBRADO CARMEN CUBRADO – MA
Sevilla HON. JULIET B. DANO MITCHELLE L. VARQUEZ – MA
Sierra Bullones HON. SIMPLICIO C. MAESTRADO JR. JIMMY P. JAYOMA – MAO
Valencia HON. MARIA KATRINA L. LIM MA. CONCEPCION M. BONGOLA – MA